Україна в ОБСЄ: росіяни не знають моральних меж

Україна в ОБСЄ: росіяни не знають моральних меж Делегація України в ОБСЄ під час спеціального засідання Постійної ради розповіла про звірства та воєнні злочини, вчинені російськими вбивцями і мародерами у Київській області.

Про це повідомляє власний кореспондент vovme.comу в Австрії.

"Визволення Київської області від російської банди вбивць і мародерів – я не можу назвати їх армією – показало масштаби звірств росії проти українців. Докази воєнних злочинів і злочинів проти людства є величезними і просто позбавляють дару мовлення", – заявив очільник української місії в ОБСЄ Євгеній Цимбалюк.

Цікава новина:  Україна вимагає більш активної участі міжнародних організацій у роботі гумкоридорів – ОП

Він підкреслив, що звірства на Київщині доводять: росіяни не мають меж у своїй жорстокості, не знають моральних меж і не мають ніяких цінностей. "Убиті люди лежали на вулицях. Десятки з них були знайдені зі зв’язаними руками та слідами від пострілів у потилицю", – заявив посол.

Читайте також: В Ірпені знайшли вбитих дітей з ознаками зґвалтування та катувань

Зокрема, він поінформував присутніх про кілька випадків убивств цивільних, включаючи страти, які були зафіксовані Human Rights Watch. "У підвалі дитячого табору в Бучі обладнали кімнату для тортур. Українських жінок і дівчат годинами ґвалтували, катували, а потім вбивали. Були спроби спалити трупи зґвалтованих жінок біля дороги. Тіла людей були роздавлені танками. Спалено всю родину з дітьми", – розповів Цимбалюк.

Цікава новина:  Маємо бути готові: Данілов про можливість використання рф хімічної чи ядерної зброї

Він указав на те, що з території Київської області вже вивезено понад 400 тіл мирних жителів, убитих росіянами.

Читайте також: Генсек Ради Європи закликала терміново розслідувати воєнні злочини на Київщині

"Найближчі дні внесуть ще більше ясності щодо цієї різанини та скоєних злочинів. За словами генпрокурора України, ситуація в Бородянці ще гірша, ніж у Бучі. Крім того, ще жахливіші картини та свідчення очікуються в інших визволених районах, особливо – у Маріуполі", – заявив очільник місії України в ОБСЄ.

Цікава новина:  Перед обстрілом Краматорська з'явилось повідомлення «росія вдало працює по скупченню ЗСУ»

24 лютого російська федерація розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста та села України, катують і вбивають мирне населення.

У визволеній від російських загарбників Бучі на Київщині виявили братську могилу, де поховано майже 300 людей.

Фото: Олег Ревега

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора