Українські десантники знищили мотострілецький підрозділ рф із Томська

Українські десантники знищили мотострілецький підрозділ рф із Томська Українські десантники знищили мотострілецький підрозділ Збройних сил російської федерації з міста Томськ.

Про це повідомляє командування Десантно-штурмових військ ЗСУ в Фейсбуці, передає vovme.com.

«Ми продовжуємо публікувати документи знищених російських окупантів, які, виконуючи злочинні накази керівництва держави та свого командування, прийшли з війною в Україну вбивати мирне населення. Так, нещодавно в районі інтенсивних боїв українськими воїнами-десантниками було розбито та знищено бронегрупу одного із підрозділів 21-ї окремої гвардійської червонопрапорної Омсько-Новобузької мотострілецької бригади Центрального ВО ЗС російської федерації, м. Томськ», – йдеться у повідомленні.

Цікава новина:  Польша будет охранять словацкое небо, Словакия передаст МиГ Украине?

Зазначається, що підрозділи саме цієї військової частини постійно брали участь в міжнародних навчаннях, де завойовували призові місця. В цей день під час бою з українськими воїнами чимало “асвабадітелей” згоріли в полум’ї знищених бойових машин. І тільки деяких вдалося ідентифікувати за наявними документами.

Зокрема, під час огляду особистих речей одного з типових представників “русcкого мира” з Оренбурга, молодшого сержанта Саккузиєва Кайрата Муханмадиєвича наявні документи дали зрозуміти про його недовгу військову кар’єру. Саме фах снайпера, навідника – командира танка та закінчення інтенсивних курсів за програмою “виживання” при Вольському військовому інституті матеріального забезпечення йому вже ніколи не знадобляться.

Цікава новина:  Президент: Україна впритул наблизилась до реалізації давньої мети - вступу до ЄС

Також ідентифікували по нарукавних знаках та погонах ще одного знищеного молодого офіцера – лейтенанта Кочановського А.М.

«Мабуть, ніхто з елітної мотострілецької бригади з Томська не розраховував на такий розвиток подій. Вони зіткнулись із сильною, професійною та нещадною відсіччю підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України. І тепер цей ворог назавжди залишиться лежати в полях нашої священної землі», – додали в ДШВ.

Як повідомлялося, на території Донецької та Луганської областей захисниками України за минулу добу відбито 7 атак ворога, знищено 10 танків, 18 одиниць броньованої та 8 одиниць автомобільної техніки, 1 артилерійську систему, а також міномет противника з розрахунком.

Цікава новина:  У Міноборони сказали, від чого може залежати тривалість війни
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора