Українські спартанці: як 80 бійців не дали ворогу прорватися до Києва через село Мощун

Українські спартанці: як 80 бійців не дали ворогу прорватися до Києва через село Мощун Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що 80 воїнів 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців стримали багатотисячне угруповання російських військ біля села Мощун на Київщині.

Про це написав він написав у Фейсбуці, передає vovme.com

"Всі знають історію про 300 спартанців. У цій війні ми маємо приклади мужності та професійності, про які теж повинен знати світ. 80 воїнів 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців стримали багатотисячне угруповання російських військ, які намагалися через село Мощун прорватися до Києва", – повідомив Залужний.

Цікава новина:  Главный кремлевский пропагандист с визитом в Мариуполе

Головнокомандувач наголосив, що світ так само має знати про звірства росіян щодо мирного населення і про наш всенародний спротив окупантам.

Читайте також: Залужний показав кадри з села Мощун на Київщині, яке втримали українські військові

Як повідомлялось, село Мощун звільнене від російських загарбників 21 березня. Українські військові працювали злагоджено, багато ворожої техніки було знищено на підходах до населеного пункту. Зі сторони ворога була не проста піхота, а спецпризначенці, десантно-штурмові війська, кадирівці.

Цікава новина:  росія буде мститися за крейсер «Москва»: українські військові попереджають про можливі загрози
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора