З Бердянська евакуювали ще 4 384 маріупольців

З Бердянська евакуювали ще 4 384 маріупольців З Бердянська 21 березня евакуйовано ще 4 384 мирних жителів заблокованого Маріуполя, з них 1 073 дитини.

Як передає vovme.com, про це у Телеграмі повідомила Маріупольська міська рада.

«Сьогодні з Бердянська евакуйовано ще 4384 маріупольців, з яких 1073 дитини. Усі отримають продукти харчування, необхідну медичну допомогу, а після – тимчасове розміщення. Всього центри підтримки прийняли та надали допомогу майже 30 тис. маріупольців», – йдеться у повідомленні.

У міськраді подякували кожному, хто допомагає рятувати життя маріупольців.

Цікава новина:  Российский дипломат спросил о плане захвата Киева: мне об этом ничего не известно

Там нагадали адреси у Запоріжжі двох контакт-центрів підтримки для людей, які на власному транспорті виїхали із Маріуполя до Запоріжжя.

Як повідомляв vovme.com, російські війська спричинили в Маріуполі найгіршу гуманітарну катастрофу. Загарбники бомблять беззбройних мешканців, блокують гуманітарну допомогу.

За даними заступника командира полку «Азов», у Маріуполі бомби російських загарбників падають щодесять хвилин. Окрім танків і артилерії, місто обстрілюють російські десантні кораблі.

Командир полку «Азов» заявив, що у Маріуполі кількість жертв серед мирного населення зростає щоденно, і нині становить більше 3 тис. людей.

Цікава новина:  Зеленский: Украина заберет у России все свои земли

Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук поінформувала 21 березня, що з оточеного Маріуполя змогли виїхати 45 тис. людей.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора