Загарбники прийшли на Київщину, оснащені телефонами 1957 року випуску – Нацполіція

Загарбники прийшли на Київщину, оснащені телефонами 1957 року випуску - Нацполіція  Українські правоохоронці під зачистки населених пунктів Київської області, у яких побували російські війська, знайшли телефони 1957 року випуску, якими користували загарбники.

Про це в ефірі українських телеканалів заявив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов, передає кореспондент vovme.comу.

«Ми знайшли модель телефону ТА-57. Щоб ми розуміли, що модель 1957 року випуску і вони його використовували. Я думав, що просто там у Чорнобилі залишилося з 1986 року, бо дуже багато там історичних артефактів, але там є батарейка. От вони із цими телефонами, розумієте. Ніякої модернізації та забезпечення російської армії, як нам все життя показують на червоній площі, коли парадами ходять, там і близького такого немає», – сказав Нєбитов.

Він також показав, чим годує армія рф своїх воїнів. Зокрема, йдеться про трилітрову банку «Щи из свежей капусты», на якій написано «Своїх не бросаєм».

Цікава новина:  Вільний світ має право на самозахист і допомагатиме Україні ще більше - Зеленський

Начальник поліції Київської області також нагадав про те, що під час зачистки населених пунктів Київської області правоохоронці знайшли секретні документи, які доводять: загарбники планували швидко захопити Київ. Там було позначено низку важливих об’єктів, які планувалися ворогами для захоплення або знищення.

За його словами, загалом карта виготовлена 14 лютого 2022 року у двох екземплярах, тобто за 10 днів до широкомасштабного наступу росії в Україні.

«На цій карті ми точно бачимо плани ворога щодо півночі Київської області та заходу Київської області. Немає у нас (планів ворога – ред.) по півдню та сходу нашої області. Я впевнений, що там планували дії інших підрозділів збройних сил рф, тому їм окремо надавався пакет з текою та вони відповідним чином її відкривали», – сказав Нєбітов.

Керівник поліції області зазначив, що також вдалося отримати два списки людей із командирами, з виконавцями, з посадами. Це здебільшого поліцейські. Зведений загін росгвардії, ОМОНа та СОБРа. Так зазначається у журналі. А також два окремих спеціальних загони – «Крепость» та «Орел».

Цікава новина:  Британська розвідка вважає Маріуполь ключовою метою російського вторгнення

«Оці підрозділи були відповідним чином озброєні, і я думаю, що вони здебільшого мали намір виконувати поліцейську функцію. Тобто, в їх розумінні, ті озброєні сили і сама армія рф, яка заходила на нашу територію, повинна була перелякати все наше керівництво та всі наші Збройні сили. А поліцейські повинні були захопити усі ці об'єкти і створити так звані штаби та контролювати ситуацію та режим у нашому місті – Києві», – припустив він. П

Цікава новина:  На Закарпатті знешкодили диверсійну групу

Він також додав, що поліцейські знайшли полишені російськими військами костюми хімічного захисту, які складалися з чобіт і плаща, ймовірно, вони були взяті зі складів. Це, за словами Нєбитова, може свідчити про те, що окупантів перед вторгненням готували до можливого використання хімічної зброї.

Читайте також: Два місяці незламності: 60 днів українського опору у фото

Як відомо, 24 лютого росія розпочала новий етап восьмирічної війни проти України – повномасштабний наступ. Ворог здійснює масовані обстріли та бомбардування мирних українських міст та сіл. ЗСУ, Сили територіальної оборони та весь український народ ефективно чинить спротив російським військам і завдають їм великих втрат.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора