Загарбники розпочали битву за Донбас, до якої давно готувались – Президент

Загарбники розпочали битву за Донбас, до якої давно готувались – Президент Російські загарбницькі війська розпочали битву за Донбас, до якої давно готувалися, але Україна захищатиметься.

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив під час відеозвернення, повідомляє кореспондент vovme.comу.

"Зараз вже можна констатувати, що російські війська розпочали битву за Донбас, до якої давно готувались. Дуже значна частина всієї російської армії зараз сконцентрована для цього наступу. Скільки б туди не зганяли російських військових, ми будемо боротись. Ми будемо захищатись. Ми будемо це робити щоденно. Нічого українського не віддамо, а чужого – нам не потрібно", – наголосив Президент.

Цікава новина:  На «Азовсталі» перебувають більш як 1 000 жінок і дітей та понад пів тисячі поранених - Верещук

Читайте також: Єрмак: Почалася друга фаза війни, але у ЗСУ все надійно

Він зазначив, що на сході та півдні Української держави загарбники останнім часом намагаються атакувати трохи більш продумано, ніж це було раніше. Зеленський розповів, що вони тиснуть, шукають слабке місце в обороні країни, щоб знайти і зайти туди основними силами.

"Мабуть, російські генерали, які звикли не рахувати будь-які втрати, убили вже стільки російських військових, що навіть їм доводиться бути обережніше, бо нікого не залишиться, щоб наступати. Втім, хай не сподіваються, що це їм допоможе. Це питання тільки часу – коли вся територія нашої держави буде звільнена", – підкреслив Зеленський.

Цікава новина:  Загарбники могли вбити навіть за український прапор у квартирі - Зеленський

Читайте також: Рашисти скидають надважкі бомби на укриття із цивільними на «Азовсталі»

Він висловив вдячність усім українським бійцям, усім героїчним містам, які тримаються та захищають долю всієї держави, стримуючи сили загарбників. "Рубіжне, Попасна, Золоте, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Краматорськ та всі інші, які протягом всіх цих років й назавжди – з Україною", – додав Президент.

Як повідомляв vovme.com, 24 лютого розпочався новий етап восьмирічної російсько-української війни.

Очікується, що битва за Донбас буде головною в другій фазі цієї війни.

Цікава новина:  Посол Финляндии: реакция Москвы пока была на удивление мягкой
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора