Загарбники зізнались, що війна в Україні перевершила втрати у Чечні – СБУ перехопила розмову

Загарбники зізнались, що війна в Україні перевершила втрати у Чечні – СБУ перехопила розмову Служба безпеки України оприлюднила розмови російських загарбників, які зізнаються рідним, що війна в Україні перевершила їхні втрати у Чечні, а за рівнем спротиву – Сирію.

Як передає vovme.com, про це СБУ повідомляє у Телеграмі.

"Бувалі російські вояки зізнаються рідним, що війна в Україні перевершила їх втрати в Чечні, а за рівнем спротиву – Сирію Вони відверто ненавидять свою владу і розуміють, що ніхто не ставиться до них, як до людей", – йдеться в повідомленні.

Цікава новина:  Арестович – про втрати ЗСУ: знаю з точністю майже до людини, але до кінця війни цифр не буде

У спецслужбі навели фрагмент розмови загарбника, який "героїчно" захоплював Чорнобильську АЕС, а зараз намагається взяти в облогу Київ:

"Прикинь, мы там (під Чорнобилем, – ред.) 2 недели стояли, и нас всех в бой кинули пида*сы еб*ые. Наше государство я всех ненавижу, нах*й".

В СБУ зауважили, що у надії вижити він не гребує ні шаманськими обрядами, ні молитвами та "заздравними" свічками… Чекає лише можливості повернутися, щоб надалі "косить от службы больничными".

Як повідомляв vovme.com, раніше СБУ перехопило розмови російських військових, які зізнались, що під Миколаєвом їм страшніше, ніж у Чечні.

Цікава новина:  Загарбники втратили вже близько 17,3 тисячі особового складу
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора