Зеленський: Ми знаємо, що окупанти збираються робити на Донбасі та біля Харкова

Зеленський: Ми знаємо, що окупанти збираються робити на Донбасі та біля Харкова Українській владі відомо, як російські загарбники планують діяти на сході України, біля Харкова та в інших регіонах нашої держави.

Як повідомляє кореспондент vovme.comу, про це Володимир Зеленський сказав у відеозверненні.

"Продовжуємо готуватися до ще більш жорстокої активності окупантів на східному та південному напрямках. Ми знаємо, що вони збираються робити на Донбасі. Знаємо, що вони збираються робити біля Харкова, у деяких інших районах держави", – зазначив Президент.

За його словами, росія концентрує там значну кількість військових і техніки. Ця активність доводить, що застосованих проти рф санкцій замало, тому їх буде більше.

Цікава новина:  Беррье: путинские генералы гибнут из-за слабой субординации

Читайте також: Білий дім розкрив розвіддані про новий воєнний план росії

"Якщо керівництво росії не почне реально шукати миру, реально домовлятися про мир, то вони заведуть свою державу у найгірший стан за останні 50 років. Так звані "лихі 90-ті" видаватимуться ситими і спокійними", – заявив глава держави.

Як повідомляв vovme.com, за словами радника керівника Офісу Президента Олексія Арестовича війська рф дещо втратили наступальний потенціал і займаються поповненням та перегрупуванням для продовження наступу в районі проведення операції Об'єднаних сил, Маріуполя, а також у Харківській області.

Фото: ОП

Цікава новина:  ЗСУ звільнили кілька населених пунктів навколо міста Ізюм
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора