Зеленський – Нідерландам: Нам потрібні літаки, танки, ППО та ракети

Зеленський – Нідерландам: Нам потрібні літаки, танки, ППО та ракети Президент України Володимир Зеленський під час свого виступу в парламенті Нідерландів наголосив, що Україні потрібна зброя, яка допоможе вигнати російських окупантів.

Про це повідомляє кореспондент vovme.comу в Гаазі.

“Нам потрібна зброя, яка допоможе нам зробити безпечним наше небо, з якою можна деблокувати наші українські міста, де росія влаштовує штучний голод. Нам потрібна така зброя, яка дасть змогу вигнати окупантів із нашої землі: літаки, танки, протиповітряне озброєння, снаряди, ракети”, – наголосив Зеленський.

Цікава новина:  На Донеччині російські загарбники за добу вбили чотирьох людей, із них двоє - діти

Він також закликав Нідерланди закривати порти, припиняти торгівлю з агресором та якнайшвидше відмовитися від російських енергоресурсів.

Як повідомляв vovme.com, виступ Президента України Володимира Зеленського відбувся через відеозв'язок. Це його тринадцята промова перед іноземним парламентом за три тижні.

Виступ Президента України Володимира Зеленського перед парламентом Нідерландів – це унікальна подія, адже ніколи раніше глава іноземної держави не виступав у Палаті представників.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора