Зеленський – про обстріл вокзалу в Краматорську: Це зло, яке не має меж

Зеленський – про обстріл вокзалу в Краматорську: Це зло, яке не має меж Російські загарбники не полишають своїх методів, продовжують знищувати цивільне населення, вдаривши по залізничному вокзалу у Краматорську "Точкою-У".

Про це написав Президент Володимир Зеленський у Телеграмі, повідомляє vovme.com.

"Окупанти вдарили "Точкою-У" по залізничному вокзалу Краматорська, де перебували тисячі мирних українців, очікуючи на евакуацію… Близько 30 загиблих, близько 100 осіб дістали поранення різного ступеня тяжкості. Поліція та рятувальники вже на місці. Російські нелюди не полишають своїх методів. Не маючи сил та сміливості протистояти нам на полі бою, вони цинічно знищують цивільне населення. Це зло, яке не має меж. І якщо воно не буде покаране, то ніколи не зупиниться", – зазначив Президент.

Цікава новина:  Россия «эвакуировала» на свою территорию более миллиона украинцев

Як повідомляв vovme.com, керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко заявив, що ворог вдарив по вокзалу касетним "Іскандером". За його словами, у цей час на вокзалі перебували тисячі людей, адже звідти відбувається евакуація потягами жителів Донеччини до більш безпечних областей України.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора