Зеленський – про захисників Маріуполя: Я дозволив їм покинути місто, вони відмовились

Зеленський – про захисників Маріуполя: Я дозволив їм покинути місто, вони відмовились Українські військові залишаються у Маріуполі та продовжують захищати місто, громадян від російської армії. 

Про це Президент України Володимир Зеленський повідомив в інтерв'ю російським ЗМІ, передає кореспондент vovme.comу.

Глава Української держави заявив, що у Маріуполі є українські війська. «Це щодо того, чому хаос інформаційний. Бо всередину там, де вони можуть залізти, там вони й зайшли, російські війська. А в якусь частину міста вони не зайшли, бо є наші хлопці, котрі відмовилися виходити на їхні заклики. Мало того, сім'ї цих хлопців зверталися до мене. Я розмовляв із цими хлопцями», – сказав Зеленський.

Цікава новина:  Украина: 44 тела под завалами обрушившегося дома в Изюме

Він додав, що раз на два дні намагається виходити на зв'язок із захисниками Маріуполя. «Я їм говорю, що все розумію, хлопців, ми обов'язково повернемося… Але якщо ви відчуваєте, що вам потрібно бути, і ви відчуваєте, що так правильно, і що ви можете вижити, зробіть це. Я розумію, як це виглядає для військового. Вони сказали, що… Але я дав їм право вибору. Вони сказали: «Ми не можемо. Тут поранені люди. Ми не покинемо поранених». Мало того, вони сказали: «Ми не кинемо вбитих… Тому вони захищають місто, захищають поранених, захищають мертвих, яких вони хочуть поховати», – додав Президент України.

Цікава новина:  Зеленский хочет построить второй Ан-225 в память об украинских летчиках

Він розповів, що у Маріуполі просто на дорогах та тротуарах лежать тіла мертвих громадян України, а також російських солдатів, які ніхто не прибирає. Зеленський також поінформував, що українська сторона зверталася до російської з проханням дати можливість вивезти поранених та мертвих громадян із міста, на що було отримано відмову.

Як повідомлялося, у Маріуполі відбувається масштабна гуманітарна катастрофа. У місті знищено 90% будівель. Російські війська вбивають мирних громадян, а також блокують постачання гуманітарної допомоги.

Цікава новина:  Белорусские партизаны сорвали планы Кремля. Никто точно не знает, кто они

Фото: Stringer, AA

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора