Зеленський вважає, що ядерна загроза рф – привід для занепокоєння всього світу

Зеленський вважає, що ядерна загроза рф - привід для занепокоєння всього світу Увесь світ має бути занепокоєний через імовірність застосування росією ядерної зброї у війні проти України.

Про це в інтерв'ю CNN сказав Володимир Зеленський, передає vovme.com із посиланням на Офіс Президента.

"І не тільки я (занепокоєний погрозами рф застосувати ядерну зброю – ред.). Вважаю, що весь світ, усі країни мають бути занепокоєні. Тому що, знаєте, це може бути… і правдою. Вони можуть це зробити. Бо для них людське життя – ніщо. Я вважаю, не треба боятися. Треба бути готовими. Але це питання не для України, не лише для України, а й для всього світу”, – сказав Зеленський.

Цікава новина:  ЗСУ вперше офіційно прокоментували чутки про «незамінування» Чонгару

Він зауважив, що свого часу ніхто не очікував, що розпочнеться війна у 2014 році. Ніхто не очікував повномасштабного вторгнення в Україну, руйнації міст і населених пунктів, де немає військових об'єктів, масових вбивств цивільного населення.

Читайте також: Світ має бути готовим до застосування росією ядерної зброї – Зеленський

“Але це є, це сталося. І вони можуть використати і хімічну зброю, і свій ядерний потенціал. Тому ці заклики небезпечні. І вважаю, що це заклики людей вже неадекватних", – наголосив Президент.

Цікава новина:  У МЗС заявили про незаконне вивезення українських дітей у росію

В Україні триває повномасштабне вторгнення російської федерації, війська якої обстрілюють і знищують ключові об'єкти критичної та цивільної інфраструктури, жорстоко вбивають українців.

Фото: ОП

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора