ЗСУ знищили командира бригади морпіхів Шарова, який хотів штурмувати Одесу

ЗСУ знищили командира бригади морпіхів Шарова, який хотів штурмувати Одесу Українські захисники знищили командира бригади морської піхоти Росії полковника Шарова. Він командував тими піхотинцями, які хотіли штурмувати Одесу, але були ліквідовані під Миколаєвом та Маріуполем.

Про це в Teлеграмі повідомив речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук.

«Командира бригади морської російської піхоти наші військові знищили. І так буде з кожним, хто намагається гвалтувати українських жінок. Хто намагається вбивати наших дітей. І нема їм пробачення…», – сказав Братчук.

Він також виставив фото за написом: груз 200. «Командир "810-й гвардейской отдельной ордена жукова бригады морской пехоты гвардии полковник Алексей Шаров" (в Маріуполі).

Цікава новина:  Прокурор РФ: в боевых действиях на Украине приняли участие 600 призывников

ЗСУ знищили командира бригади морпіхів Шарова, який хотів штурмувати Одесу

Як повідомляв vovme.com, особовий склад підрозділів морської піхоти рф, яких готували для штурму Одеси, війська ЗСУ знищили під Миколаєвом та Маріуполем.

21 березня узбережжя Одеси обстріляли два кораблі рф, внаслідок чого зазнали пошкоджень декілька приватних домоволодінь та багатоповерхівка. Жертв не було, артилерія ЗСУ відкрила вогонь у відповідь і відігнала їх від берега.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора